Enerji Tasarrufu

energiesparfenster
Error: Please set a slider ID

Bu Yolla Enerji Tasarrufu Çocuk Oyuncağı

Artan enerji fiyatlarına karşı elinizden bir şey gelmez, ancak kişisel enerji tüketimine karşı bir şeyler yapabilirsiniz. Değerli enerji , kötü yalıtımlı pencerelerden dolayı kullanılamadan uçup gider. Ama yine de parasını ödemeniz gerekir.

Bizim pencere sistemlerimiz sayesinde enerji tüketiminizi kontrol altına alabilirsiniz. Yüksek yalıtım değerleri, düşük enerji tüketimi sağlar – eski pencerelere oranla %76’ya varan enerji tasarrufu*. Cüzdanınız için çok net bir artı! REHAU’un yeni, enerji tasarruflu pencereleriyle gecikmeden doğru seçimi yapın. Böylece kendi enerji tüketiminizi belirgin bir şekilde azaltır ve para tasarrufu sağlarsınız.

energiesparfenster

İyi yalıtımlı pencereleri nasıl ayırt edersiniz?

Konu enerji verimliliğine sahip pencereler olunca, pencerelerin U-değerinden söz edilir. U-değeri, ısı geçiş katsayısıdır. Bu değer, bir pencerenin ısı yalıtımının değerlendirilmesinde kullanılır ve bir saatte 1 m²’lik bir yüzeyden geçen enerji miktarını verir.
Bu değer ne kadar düşükse, ısı yalıtımı o kadar iyidir.

Ortalama U-değerleri 5,8 W/m²K olan sıradan, tek camlı pencerelere oranla, bizim pencerelerimiz 0,85 W/m²K’ye varan yüksek değerlere ulaşabilmektedir.

Pencerelerinizin montajının doğru şekilde yapılması özellikle çok önemlidir. Ancak pencereleriniz kesinlikle sızdırmaz olduğunda, nem hasarları ve küf oluşumu engellenebilir.

Bizim pencerelerimiz daha fazlasını yapar.

Pencerelerimiz sadece mükemmel enerji tasarrufu değil, ayrıca

  • hırsızlığa karşı korumayı
  • ses yalıtımını
  • tasarım çeşitliliğini ve
  • bakımı kolay konfor anlamına da gelir.

Pencerelerinizden beklentileriniz nelerdir? Büyük ürün yelpazemizde eviniz için en doğru sistemi bulabilirsiniz.

İlgili Portföy Mesajları Başlık